Luana Vjollca ‘provokon’ me një video nga ishujt Maldive

11:45 | 1 Mars 2019

Luana Vjollca është duke i vazhduar pushimet në Maldive, nga ku shpërndan fotografi për fansat e saj të shumtë.

Duke qenë se atje është moti i ngrohtë, ajo e ka shijuar plazhin dhe detin, ndërsa nuk kanë munguar imazhet në të cilat vjen joshëse, shkruan portali arbresh.info

Luana, e cila së fundmi është bërë edhe këngëtare, para pak minutash në Instagram e publikoi një video nga pushimet, dhe duket provokative gjysmë e zhveshur.

“Një mëngjes si ky”, ka shkruar ajo pranë postimit. Duhet kujtuar se Luana po publikon shpesh foto e video provokative nga Maldive por për pak minuta sa po i mban në rrjete sociale, fansat po i ‘godet’ duke i fshirë ato.

View this post on Instagram

Morning like this.. #maldives ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Krahas të qenit një moderatore e suksesshme, Luana vazhdon të jetë aktive edhe në skenën e muzikës duke sjellë këngë të reja.

Së fundmi, ajo e ka publikuar këngën “Boll u bo tu vujt”, të cilën e ka shoqëruar edhe me video muzikore. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara