Luana sjell pamje ‘hot’ nga dita e fundit e pushimit në Maldive

14:18 | 2 Mars 2019

Bukuroshja e ekraneve televizive, Luana Vjollca po vazhdon pushimet e saj në ishujt Maldive.

Dyshohet se Luana po qëndron aty me të dashurin e saj Krenar Coçaj po nuk po e bën publike sepse ka vendosur që jetën e saj private ta mbajë larg mediave dhe rrjeteve socilale, shkruan arbresh.info.

Ajo ka publikuar një video në rrjetin social Instagram, ku shfaqet natyrale në atë që thotë se është dita e fundit e pushimeve.

View this post on Instagram

Last day ☀️

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

“Dita e fundit”, ka shkruar ajo.

Theksojmë se krahas të qenit një moderatore e suksesshme, Luana vazhdon të jetë aktive edhe në skenën e muzikës duke sjellë këngë të reja.

Së fundmi, ajo e ka publikuar këngën “Boll u bo tu vujt”, të cilën e ka shoqëruar edhe me video muzikore. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara