Loredana Zefit po i pëlqejnë ditët e karantinës

10:34 | 8 Prill 2020

Për shkak të përhapjes së koronavirusit në mbarë botën, shumë prej artistëve janë detyruar të anulojnë koncertet e tyre, në mënyrë që njerëzit të largohen sa më shumë prej turmave.

E përfshirë në këtë së fundmi është edhe reperja nga Ferizaji e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana Zefi, shkruan portali arbresh.info

Lorit si duket po i pëlqen tej mase jeta në karantinë, pasiqë së fundi ka publikuar një foto në Instagram ku thotë se “po i pëlqen të jetë e vetizoluar”.

 

View this post on Instagram

 

Ich liebe die Quarantäne ❤️

A post shared by Loredana (@loredana) on


Ndryshe, Loredana Zefi, ditë më parë ka prezantuar projektin e ri muzikor, “Du bist mein” në bashkëpunim me reperin Zuna, projekt ky i cili po thyen rekorde kudo./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara