Lansohet kënga “Aman” nga Dafina, Ledi dhe Lumi B

15:10 | 1 Korrik 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ditë më parë ka paralajmëruar një bashkëpunim të veçantë.

Dafina para pak çastesh ka lansuar këngën e re në bashkëpunim me reperët Ledri Vula dhe Lumi B, shkruan portali arbresh.info

“Aman” titullohet projekti që ka bashkuar tre artistët, të cilët në industrinë muzikore cilësohen mjaft të suksesshëm.

Ky projekt u vizuelizua edhe me një videoklip tejet interesant nga “Bzzz Entertainment”.

Në këtë projekt Daffye vjen tejet provokative në disa skena.

Treshja në fjalë i kanë pasur të shpeshta bashkëpunimet e ndërsjella me njëri-tjetrin – këngë të cilat janë pritur gjithmonë mirë nga publiku. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara