Labinot Tahiri feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

08:41 | 18 Dhjetor 2020

Këngëtari i mirënjohur nga Ferizaj, Labinot Tahiri, feston sot 41 vjetorin e lindjes.

Me këtë rast, Labi ka pranuar urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e tij, shkruan portali arbresh.info

Ai publikoi disa fotografi nga festa modeste në rrjetet sociale Facebook dhe Instagram, duke i falënderuar të gjithë për urimet.

Postimi i tij i plotë:

Deri më tani 41 vite jetë!
Nuk e di edhe sa vite të tjera do ti gëzojë?!
Çka të ju them për vetën time?
Më mirë dini të uroni ju pêr mua dhe familjen time, se sa vet unë..!
Pa dyshim ditëlindjet e mia janë ato ditë gëzimi kur ne se bashku shpëtojmë jetët e njerëzve dhe kur ne i’u bëjmë zgjidhjet nga lotet duke i kthyer në jetë gëzimi.
Faleminderit; familjes, shoqërisë, miqëve dhe qytetarëve ku gjithmonë më mbajn me motiv të lartë për t’a quajtur vetën gjithmonë shërbëtor i së mirës.
Labi juaj
KOSOVË E SHQIPËRISË. /arbresh.info/

Deri më tani 41 vite jetë! 🙏🏻💐

Nuk e di edhe sa vite të tjera do ti gëzojë?!
Çka të ju them për vetën time?
Më mirë…

Posted by Labinot Tahiri on Thursday, 17 December 2020

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara