Labi publikon këngën e re “Fotografi”

19:04 | 30 Tetor 2021

Këngëtari Labinot Tahiri-Labi ka publikuar sot një projekt të ri muzikor.

Labi ka ripërpunuar këngën “Fotografi” të Drita Musliut, që është me tekst dhe muzikë të Ilir Beranit.

Këngëtari ka thënë se është koha e qetë dhe koha për ta kujtuar dashurinë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara