Labi dhe Buraku lansojnë hitin e verës

17:49 | 19 Qershor 2021

Dy artistët e njohur, Labinot Tahiri dhe Burak Vehapi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Për xhanin”, e cila u vizuelizua edhe me videoklip, shkruan arbresh.info

Një këngë e tillë ritmike nuk ka se si të mos pëlqehet në publik, aq më tepër kur interpretohet nga dy artistë të muzikës.

Kujtojmë që së fundi , Labi dhe këngëtarët e estradës kanë marrë tashmë dritën jeshile për lejimin e organizimit të eventeve muzikore, me prezencë të madhe të njerëzve. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara