Kylie Minogue album për dashurinë

16:21 | 16 Tetor 2017

Kylie Minogue ka vendosur që dhimbjen e dashurisë së kaluar ta arkivoj në një album muzikor.

Ylli i muzikës po punon në një album dashurie, ku do të tregoj shumë nga përvoja e fundit sentimentale e saj.

Këngëtarja australiane njofton se albumi do të dalë në janar.

Në këtë album muzikor do të ketë shumë këngë që kanë të bëjënë me historinë e saj të dashurisë me Joshua Sasse, e cila tashmë ka përfundur.

“Kishte trishtim në vitin e kaluar, por ju ishit aty”, u ka thënë fasnave këngëtarja, duke shtuar: “Po përpiqem ta gjej veten.

Shumica e këngëve janë super pozitive dhe frymëzuese, sepse ndihem mirë për momentin”, ka thënë këngëtarja në fund.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara