Kylie Jenner feston ditëlindjen, shkëlqen e veshur me një fustan të ngushtë

09:41 | 11 Gusht 2021

Miliarderja Kylie Jenner feston sot 24 vjetorin e lindjes.

Përderisa urimi i parë i erdhi nga nëna e saj Kriss Jenner e cila tha se është e bekuar që është nëna e saj, nuk munguan as urimet e motrave, shkruan arbresh.info

Duke vënë në plan të parë të pasmet bombastike e veshur në një fustan të ngushtë ajo shkroi sipër imazheve “Urime, 24”.

Kujtojmë se Kylie është në lidhje dashurie me reperin Travis Scott prej disa vitesh dhe kanë edhe një vajzë të quajtur Stormi. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara