Ky është projekti i ri i Faraoni G (VIDEO)

15:06 | 26 Korrik 2017

‘Made in Albania’ quhet kënga e re e Ilir Demollit.

Ai njihet me nofkën Faraoni G dhe sapo ka lansuar projektin e ri, shkruan portali arbresh.info.

Ai erdhi me një videoklip me tematikë mjaft interesante që për të është përkujdesur ASHA.

Tekstin e shkroi vet Iliri, kurse muzikën e bëri Besim Baftiu.

Për më shumë shikoni videoklipin e këngës së re që titullohet ‘Made in Albania’./Arbresh.info

Lajmet më të lexuara