Google ADS

Ky është personi që ka sulmuar Faton Shoshin

22:25 | 11 Tetor 2018

Dy ditë më parë një lajm ka qarkulluar në mediat rozë.

Bëhet fjalë për Faton Shoshin, shkruan arbresh.info.

Ai është rrahur nga dikush dhe rasti ka shkuar në polici.

Ani pse Faton Shoshi ka deklaruar që personat që e sulmuan ishin me maska, portali arbresh.info ka mësuar që ai quhet Bujar Bajgora dhe se pas këtij incidenti menaxheri Shoshi ka ikur për në QKUK.

‘Fatonin e kemi pa në QKUK në lëndimet e marra, ku kokën e ka pasur të lënduar bajagi’, u shpreh një burim anonim.

Të njëjtat burime i kanë thënë portalit arbresh.info që Fatoni i ka parë ata që e kanë goditur dhe e di mirë se kush qëndron pas kësaj.

Përndryshe, Instagram-i i Fatonit vazhdon të mbetet privat që nga koha kur ndodhi ky sulm fizik./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale