Kur Afrona i’a huq me veshje (FOTO)

13:30 | 29 Qershor 2017

Afrona Dika ka pozuar me një veshje unike.

Ajo ka zbuluar pjesën e barkut dhe dukja e saj nuk ishte edhe aq e mirë, shkruan arbresh.info.

E dashura e Bleros ka veshur një komplet veror që është jashtë mode këtë vit.

Për më shumë gjykoni vet./Arbresh.info

afrona

Shpërndaje në rrjete sociale