Ku po shkon Genta me këto bikini në dimër? (Foto)

10:10 | 16 Shkurt 2017

Instagram-i po përdoret për promovim të këngëve por edhe për pamjen fizike.

Shembull më të mirë kemi këngëtaren Genta Ismaj;i e cila së fundmi ka publikuar një foto ku shihet me rroba të banjos të bardha shkruan portali arbresh.info.

Ndoshta foto është bërë më herët dhe tani e ka postuar duke ju ofruar ndjekësve të saj momente intime.

Kjo foto provokative ka marrë mjaft komente, duke e komplimentuar për fizikun e saj./Arbresh.info/

g_1487232836-8768225

Shpërndaje në rrjete sociale