Kjo nuk pritej, Luana i ka mashtruar të gjithë

19:18 | 31 Tetor 2018

Ndryshimi i pamjes i moderatores Luana Vjollca, e cila nga bjonde u bë brune nuk mbeti pa u komentuar në rrjete sociale apo në portale.

Por duket se “brunia Luanë” nuk zgjati shumë.

Ditën e sotme, këngëtarja Engëllushe Salihu ka publikuar një fotografi pranë nënës së saj, Shyhrte Behluli dhe moderatores së ‘Shiko kush luan’ gjatë xhirimit të emisionit.

Në foto Luana shihet me flokë biondë dhe siç duket, së fundmi ajo ka përdorur paruke.

Edhe pse ka pyetur ndjekësit në rrjete sociale ajo nuk ka mundur të “marrë guximin” për të ndryshuar.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara