Kjo bukuroshe mahnitë me pamjen e saj (FOTO)

08:10 | 19 Prill 2017

Ylli televiziv Amy Childs është shfaqur mjaftë joshëse teksa ka realizuar disa poza tashmë së fundi.

Megjithëse është shtatzënë ajo vazhdon të tërheq vëmendjen e të tjerëve me pamjen e saj shkruan Mirror.

26 vjeçarja është shtatzënë dhe është duke pritur fëmijën e saj të parë.

Shpërndaje në rrjete sociale