Kim Kardashian si ‘black panther’

09:15 | 17 Shtator 2021

Ylli televiziv, Kim Kardashian, gjithmonë merr vëmendje me paraqitjen e saj.

Ajo vazhdoi të mahnitë ndërsa ajo ndezi yjet e mbushura pas ahengjeve për ngjarjen e së hënës, shkruan Daily Mail transmeton arbresh.info

Duke treguar dukjen e saj të dytë të frymëzuar nga superhero në Instagram, ylli i realitetit, 40 vjeç, goditi një pozë në një ashensor veshur me një ansambël tjetër të zi Balenciaga.

Kim i fshehu sytë pas stilit sci-fi, nuancave të zeza trekëndore ndërsa mbështillte kthesat e saj me një fustan të zi me një bluzë me një fund të mrekullueshëm sipër.

Megjithëse figura e saj ishte e fshehur nga pëlhura e zezë, një çarje e lartë në skajin maxi ofroi një vështrim në këmbët e saj të formësuara.

Ndërsa fytyra e saj ishte maskuar plotësisht herët në mbrëmje, ajo zbuloi lëkurën e saj të ndezur dhe një fytyrë nudo së bashku me dukjen e dytë. Duke i mbajtur gjërat elegant dhe elegante, ajo i ktheu flokët në një bisht të ulët.

Ajo mbishkroi veshjen e saj të errët të shkrepur me një emoji të keq, duke shtuar vetëm një simbol të thikës.

Veshja e dytë i Kim ishte për festën e Justin dhe Hailey Bieber të mbushur me yje të mbajtur në restorantin Cathedrale, i cili është restoranti popullor mesdhetar në qytet.

Të martën, Kim u kundërpërgjigj kritikëve të cilët thanë se dukja e saj nuk i përshtatej temës së këtij viti Met, e cila ishte In America: A Lexicon Of Fashion. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara