Kim Kardashian duket e përsosur derisa tregon linjat perfekte nga palestra

09:41 | 5 Prill 2021

Ajo së fundmi u relaksua dhe u rifreskua në një pushim tropikal.

Dhe Kim Kardashian ishte në lëvizje përsëri këtë fundjavë ndërsa u zhvendos në Palm Springs për tu bashkuar me familjen e saj të madhe për festën e Pashkëve, transmeton lajmi.net.

Ndërsa ishte atje, themeluesja e markës së njohur SKIMS gjeti kohë për të bërë stërvitje dhe tregoi fizikun e saj të skalitur me një veshje stërvitje dy-pesëshe.

 

Lajmet më të lexuara