Kim Kardashian duket atraktive dhe sensuale edhe kur është me tuta sportive

17:04 | 13 Janar 2018

Ylli Kim Kardashian rrëmben gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj eksplicite.

Duket gjithnjë joshëse dhe atraktive kur shfaqet me fustane provokuese, apo kur pozon me bikini.

Megjithatë, jo më pak vëmendje ajo arrin të rrëmbejë edhe kur është e veshur metuta sportive.

Së fundmi, 36-vjeçarja është fotografuar së fundmi nga paparacët gjatë daljes nga shtëpia e saj.

 

Ndonëse nënë e dy fëmijëve, format e saj fizike dukeshin perfekte, dhe tutat vinin në pah kthesat e saj.

Pamja prej bionde i jep një pamje gjithashtu më seksi, ndryshim të cilin ajo e bëri vetëm para pak javësh.

Brenda këtij muaji, ajo pritet të bëhet nënë për herë të tretë, fëmijën e së cilës do ta sjell në jetë një nënë surrogate (zëvendësuese).

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara