Kida shkëlqen e veshur në “Louis Vuitton”

08:23 | 23 Shkurt 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, çdo herë vjen më ndryshe në paraqitjet e saj.

Ajo përmes rrjeteve sociale mundohet të qëndrojë afër me fansat, duke i informuar rreth jetës dhe karrierës, shkruan portali arbresh.info

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja ka zgjedhur të publikojë setin e ri fotografik.

Së fundmi ajo u shfaq me disa imazhe të reja ku shihej e veshur në brendin e njohur botëror “Louis Vuitton”.

Fansat menjëherë filluan me komente pozitive, duke përshkruar se sa tërheqëse dukej.

Ndërkohë, “Drunk” mban titullin projekti fundit muzikor, që rezultoi të jetë një hit i vërtetë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara