Kida shfaqet joshëse nga Las Vegas

23:45 | 15 Qershor 2021

Ajo përveç projekteve muzikore njihet edhe për fizikun e saj perfekt.

Dhe, natyrisht se Kida ndan fotografi në të cilat e shfaq fizikun e saj.

Në rrjetet sociale është aktive me postime të ndryshme në të cilat nuk mungojnë momente nga përditshmëria.

Prej Kalifornisë, Orhidea Latifi ka zgjedhur të vizitojë Las Vegas teksa nga atje ka postuar fotografi.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara