Kida mahnitëse në setin e ri fotografik

16:46 | 14 Shkurt 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, çdo herë vjen më ndryshe në paraqitjet e saj.

Ajo përmes rrjeteve sociale mundohet të qëndrojë afër me fansat, duke i informuar rreth jetës dhe karrierës, shkruan portali arbresh.info

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja ka zgjedhur të publikojë setin e ri fotografik.

Kida ka pozuar në të brendshme “Calvin Klein” e cila ka ekspozuar edhe linjat e bukura trupore.

Ajo ka venë makijazh, flokët i ka kapura teksa ka marrë poza joshëse duke zbuluar edhe nga tatuazhet në trup.

Ndryshe, “Drunk” mban titullin projekti fundit muzikor, që rezultoi të jetë një hit i vërtetë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara