“Kështu na ka hije”, Gold AG pozon me veshje kombëtare

15:14 | 7 Shkurt 2023

Reperi i famshëm, Gold AG është i njohur për frymën e tij patriotike dhe dashurin ndaj kombit shqiptar.

Në llogarinë e tij zyrtare në Facebook, Gold AG ka publikuar një foto ku shihet me veshjen kombëtare, shkruan arbresh.info


“Kështu na ka hije”, ka shkruar reperi në mbishkrimin e fotografisë.

Sa i përket muzikës, kënga e tij e fundit është bashkëpunimi me artistin Nikollë Nikprelaj “Shqipja e trollit”. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale