Këngëtarja jep intervistë në veturë luksoze

20:40 | 25 Qershor 2018

n’ZOOM javën e kaluar kishte të ftuar këngëtaren Tringa Kay.

Ajo ishte në rubrikën ‘Ku po shkojna’, shkruan arbresh.info.

Kësaj here storia u realizua më ndryshe se herave të tjera.

Tringa jep intervistë në veturë luksoze.

Shikoni këtë intervistë dhe mësoni planet e mëdha të saj./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale