“Kemjali” i bëri edhe një surprizë gruas që i la pa fjalë të gjithë

17:03 | 9 Dhjetor 2017

Dhuratë e cila kushton mijëra e mijëra euro…

Thonë se dashuria nuk njeh moshë as çmim dhe se çdo person i dashuruar bën gjithçka për ta bërë të lumtur partnerin/en.

E sa i dashuruar është Burak Ozcevit në gruan e tij Fahrye Evcen po e dëshmon me vepra, përcjell rtv21.tv Pas shtëpisë tre katëshe, mediat turke raportojnë se Burak i bleu edhe një shtëpi tjetër aktores.

Kësaj radhe në Solingen të Gjermanisë pranë prindërve të saj. Kurse çmimi i shtëpisë është marramendës hiç me pak se 400 mijë euro! Kujtojmë se çifti u martuan në qershor të këtij viti, kurse në lidhje janë prej vitesh qysh nga xhirimi i “Love Bird”, ku aktoret shfaqeshin në rolin kryesor/ 21Media

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara