Kejvina Kthella provokon me fotot e reja, ekspozon gjoksin joshës

19:06 | 22 Qershor 2021

Ajo është ndër modelet që komentohet më së shumti për të në faqet rozë.

Dhe Kejvina Kthella asnjëherë nuk ndalet së postuari imazhi nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet, shkruan portali arbresh.info

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde është parë duke mahnitur ndjekësit.

Së fundmi, ka ndarë imazhe joshëse derisa i ka dhënë vëmendje tipare trupore duke marrë komente të shumta nga ndjekësit jo edhe të pakët.

E veshur me një fustan me ngjyrë të kaltër, Kejvina duket në super formë teksa fustani me dekolte të hapur i ka ekspozuar gjoksin.

Postimi mori një sërë komentesh, fansa cilët përshkruanin se sa e mrekullueshme dukej. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara