Katie skena të nxehta me të dashurin e ri, pak orë pas ndarjes nga ishi i saj

19:49 | 4 Shtator 2018

Katie Price ka dalë publikisht me një njëri në Mallorca- pasi u bashkua me të vetëm disa orë pas ndarjes në ishi i saj Kris Boyson.

Ajo me këtë donte të tregonte se nuk mund të mposhtet një grua e bukur.

Çifti u pa pranë një pishine në Mallorca dhe ajo nuk kujdeset për gjestet në publik.

Vetëm pak orë më parë ishte bërë e ditur se ajo nuk ishte më në lidhje me Kris.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara