Kate dhe Meghan nuk mund ta veshin asnjëherë këtë ngjyrë

14:37 | 1 Shtator 2018

Meghan Markle dhe Kate Middleton janë dy femrat më të ndjekura në botë që i shohim të gjithë me vëmendje në çdo dalje të tyren. Mirëpo pavarsisht jetës së mirë që bëjnë dhe vëmendjes që kanë, Dukeshat kanë shumë gjëra të ndaluara dhe kjo pikërisht për shkak të rregullave mbretërore.

Ndonjëherë u ndalohen gjëra të rëndësishme por disa gjëra të tjera janë vërtet qesharake. Përshembull, e dinit që Middleton dhe Markle nuk u lejohet të veshin ngjyrën portokalli?! Po është shumë e vërtetë dhe arsyeja është sepse kjo ngjyrë nuk del mirë në foto.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara