JLo e mahnitshme me pozat nga Florida

14:30 | 5 Prill 2021

Këngëtarja ka sjellur poza joshëse nga plazhi.

Me veshje të ndryshme dhe poza, Jeniffer Lopez ka treguar edhe ngjyrën e saj trupore.

Artistja e njohur ka publikuar pesë fotografi prej tyre ku nuk kanë munguar edhe ato në bikini. Në këto imazhe, Jeniffer Lopez ka pozuar për magazinën Instyle.

Ndryshe, 51 vjeçarja ka qenë cak i mediave rozë së fundi pas thashethemeve për ndarje nga i fejuari i saj Alex Rodriguez.

Megjithatë, çifti mohuan ndarjen me një fotografi të cilët u shfaqën në përqafim të njëri-tjetrit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara