Ja si dukeshin motrat Vjollca kur punonin në ‘Fiks Fare’ (FOTO)

12:23 | 4 Prill 2017

Moderatoret seksi Luana dhe Marina Vjollca diskutohen shumë për pamjet fizike.

Ato madje janë demaskuar nga faqet e ndryshme kur ato kanë publikuar fotot  me dukjen e tyre pa u bërë shumë të famshme, shkruan arbresh.info.

Luana dhe Marina punonin si valltare në emisionin ‘Fiks Fare’.

Atë kohë dyshja dukeshin komplet ndryshe, apo më mirë të thuhet pa ndërhyrje kirurgjike.

Kjo foto e dëshmon se si ishin motrat para operacionit./Arbresh.info

luana2_1491299656-8262759

Lajmet më të lexuara