Google ADS

Ja kur do vij ‘A duhëm’ nga Miloti (FOTO)

11:51 | 4 Prill 2017

Këngëtari Milot Hasangjekaj do ta publikojë këngën e tij më të re.

Ajo mban titullin ‘A duhëm’ dhe është në duet me Arday dhe Fajt, shkruan arbresh.info.

Në një prononcim për portalin arbresh.info Miloti tregoi se këtë projekt muzikor do e publikoj të dielën./Arbresh.info

17626401-1460753977281702-3048763953273388741-n