Ish-e dashura e Getit po martohet

16:02 | 10 Nëntor 2017

Ish prezantuesja dhe modelja Hana Shehu shumë shpejtë do ta kurorëzoj dashurinë e saj duke shkuar drejt altarit.

Bukuroshja e cila njihet edhe si ish e dashura e rep artistit kosovar, Getoar Selimit është e fejuar me Shkumbin Nokën.

Çifti jeton dhe vepron në Amerikë, ndërsa ka disa ditë që kanë ardhur ta bëjnë dasmën e tyre.

Duket që shumë shpejtë ka ofruar edhe data, pasi që vet Hana sot përmes rrjetit social Instagram e ka bërë të ditur një gjë të tillë.

Ajo ka fotografuar çantat e letrës në të cilat shkruhet emri i shoqeve të saj, çka nënkupton se ato do të jenë përcjellëset e nuses.

hana

Shpërndaje në rrjete sociale