Irkenc Hyka lanson këngën e re “Pikë të dobët”

18:53 | 1 Shkurt 2023

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Irkenc Hyka, ka publikuar sot projektin e ri muzikor.

“Pikë të dobët” mban titullin kënga e tij e radhës, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga Irkenci dhe Muma, kurse për melodinë u përkujdes Vojsava Alia.

Producimi ndërkohë është bërë nga Unix dhe është publikuar në po kanalin e tyre.

Kjo vjen pak ditë pas lansimit të këngës “Engjëll”, të cilën ia dedikoi të birit të porsalindur.

Ai dhe partnerja e tij, Abi Fregjaj, u bënë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin Aian.

Besohet se edhe ky projekt i Irkencit do të pëlqehet e pritet mirë nga publiku./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale