Ilir Shaqiri futet në “BBVA”, përqafon Luizin dhe thotë kush do e fitojë

22:52 | 6 Shkurt 2023

‘Vëllai i Madh’  gjatë ditës së sotme, u ka dhënë një sfidë tjetër banorëve të Big Brother VIP Albania.

Ata janë përballur me provën e mosreagimit, që nënkupton se kushdo që futet në shtëpi ata nuk duhet të reagonin.

Kjo ishte bërë për të fituar dhjetë mijë euro pasi kanë humbur tejet shumë nga çmimi final, ku ka rënë në 52 mijë euro.

E pak orë më parë brenda në shtëpi është futur ish-banori i Big Brother VIP njëherësh fituesi i edicionit të parë, Ilir Shaqiri.

Ishte Olta ajo që e theu rregullën e më pas edhe të tjerët.

Teksa po qëndronin bashkë, Iliri filloi të bisedonte me banorët

Ai u shpreh se kush futet i pari del i fundit.

Luizi reagoi menjëherë duke i thënë se ishte Olta ajo që hyri e para.

“Ti hyre i fundit, por ndoshta do jesh i pari në fund”, tha më pas Iliri për Luizin./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale