“Hoteli është një shtëpi e dytë”, Dafina Zeqiri vjen plot stil në pozat e reja

13:12 | 26 Shtator 2022

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka përmbyllur një sezon verore tejet të suksesshme me angazhime të shumta në koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Ndërsa, tani ajo po shijon disa ditë pushim e të cilat po i kalon me partnerin e saj, Dj Geek ndërsa nuk kanë munguar postimet e ndryshme në rrjete sociale, shkruan arbresh.info

Dafina Zeiqiri krahas zërit veçohet edhe për stilin e saj, këtë e ka dëshmuar edhe së fundi me pozat e reja.

Këto poza artistike i solli nga një hotel luksoz ku u shpreh se hoteli është shtëpi e dytë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

“Një hotel është një shtëpi e dytë”-shkroi Dafina.

Ndryshe, kujtojmë që kënga e fundit e Dafinës është “Dhimbje dhimbje” e cila u prit mirë nga ana e adhuruesve të këngëtares. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale