Hoqën dorë nga fama për një jetë më të qetë

15:11 | 22 Maj 2018

Shumë njerëz e kanë ëndërr të bëhen një ditë pjesë e elitës së Hollywood, por është e vështirë të imagjinosh dikë të tërhiqet nga një jetë e tillë.

Me njerëz si Maggie Smith, 84 vjeçe që është ende në lartësinë e famës, ka nga ata që tërhiqen nga jeta publike për një sërë arsyesh.

Njerëz të tjerë bëhen të famshëm, por ka nga ata që kanë bërë histori në industrinë e Hollivudit dhe që janë tërhequr nga ekrani.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara