Habit Fifi me deklaratën: Më pëlqejnë “djemtë e këqinj”

00:56 | 13 Tetor 2021

Fifi është ndër konkurrentet e Big Brother VIP, e cila po merr shumë vëmendje me deklaratat dhe rrëfimet e saj.

Sot ajo ka treguar se tërhiqet nga “djemtë e këqinj”.

“Duhet me kon burrë more, me kon burrë, me u çu mu rreh për ty, a pe din? Me ta dhez nji shuplakë , jo mu, po të tjerëve. Po pak “bad boy” duhet me kon, nëse s’osht “bad boy” mu s’më ngjall inspirim. Unë kam qejf me dal me ndonji djalë të keq”, u shpreh ajo.

Ajo këto i tha në pranim të Granit Cana, djalit me të cilin është përfolur se mund të krijohet një çift i mundshëm.

Së fundmi, në një bisedë dyshja kanë diskutuar se si do të vazhdojë raporti mes tyre pas “Big Brother VIP”.

Pjesë nga biseda:

Fifi: Varet prej teje si don me e mbajt raportin mes nesh jashtë…

Graniti: Unë mendoj që edhe jashtë kemi për të kaluar shumë mirë, po e them ‘sinqeseriozisht’.

Fifi: (qesh)

Graniti: Pse qeshesh moj goce?

Fifi: Sepse nuk po të kuptoj, je shumë “deep” shumë i pakuptueshëm je…

Kujtojmë se pas përfundimit të spektaklit të së premtes, dyshja janë shkëputur nga pjesa tjetër e banorëve dhe kanë zgjedhur të qëndrojnë vetëm në dhomën e gjumit.

Këngëtarja shkoi të qëndrojë në krevatin e Granitit, i cili shihej gjysmë i zhveshur, ndërkohë që Fifi u mbështet sipër tij. Ata biseduan rreth ngjarjeve të ndryshme që kanë ndodhur gjatë kësaj javë në shtëpi, por nuk mund të mos vihej re afrimiteti mes tyre.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara