Greta publikon videoklipin e këngës ‘Aman’

13:00 | 2 Shkurt 2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koci është shumë e përfolur nga mediat rozë.

Ajo kishte paralajmëruar para një muaji se do të sjell projektin e ri muzikor, shkruan portali arbresh.info

Para pak qastesh  ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Aman”, ky projekt i Gretës vjen nën producimin e United Records me muzikë të Anxhelo Kocit dhe për videon është kujdesur, BlackFish Entertainment.

Greta shfaqet tejet atraktive në videoklip, klipi i së cilës është përshtatur me stinën e dimrit.

Kujtojmë se kënga e fundit e artistes në bashkëpunim me Genën, “Si më parë”, i cili deri më tani është shikuar mbi 2.6 milionë herë në YouTube.

Ndryshe, Greta ka paralajmëruar edhe këngë të reja që do t’i sjell gjatë këtij viti. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara