Gigi tmerron fansat me paraqitjen e saj për revisten ‘Love’

16:30 | 3 Gusht 2018

Një pjesë e të qenit supermodele e suksesshme është aftësia për të transformuar veten në çdo gjë që kërkon puna juaj.

 

Për të festuar përvjetorin e saj 10-vjeçar dhe të 20-të të revistws ‘Love’, Gigi Hadid ka pozuar si një lepur, që ka shkaktuar mjaft tronditje në mediat sociale.

Modelja 23-vjeçare mban një maskë demonike të “Donnie Darko”, ndërsa afër ka një qen të vogël të bardhë.

Revista ‘Love’ gjithashtu ndanë një kopje të dytë, më pak të frikshme, që paraqet një foto të butë të modeles të veshur me lepur lëkure Fleet Ilya./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara