Gigi Hadid shfrenon fantazinë në fotosesionin e fundit

15:55 | 24 Tetor 2018

Gigi Hadid është njëra ndër modelet më të kërkuara në botë.

Si karriera ashtu edhe jeta e saj  private me të dashurin  Zayn Malik  po shkojnë për mrekulli ,Gigi Hadid  tani po majat e suksesit.

Dhe, modelja e njohur Gigi  po vazhdon fotosesionin e saj në Rio De Janerio në Brazil të martën ku po i tregon linjat e saj perfekte në një palë bikini rozë, shkruan Daily Mail përcjell portal arbresh.info.

23-vjeçarja tregoi asetet e saj prej një modele ideale, me një palë bikini rozë dhe një xhaketë ku e kishte zbërthyer dhe I dukej gjoksi bombastik.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara