Georgina Rodriguez ndan pamje joshëse për ndjekësit

11:04 | 30 Prill 2021

Modelja e njohur Georgina Rodriguez, dhe partnerja seksi e futbollistit  Christiano Ronaldo, ka publikuar  një fotografi joshëse për ndjekësit e saj.

Georgina është mjaft aktive në rrjete sociale, sëfundmi ajo  shihet me një fustan të zi i cili i rri ngjitur pas trupit. /arbresh.info/