Georgina Rodriguez ekspozon të pasmet joshëse në fotot e reja

14:56 | 27 Korrik 2021

Georgina Rodriguez ka vendosur që të mahnit të gjithë ndjekësit e saj.

E dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo u shfaq e mrekullueshme, e veshur me një fustan veror me ngjyra, shkruan portali arbresh.info

Georgina ekspozoi të pasmet e saj gjigante teksa pozoi para pasqyrës.

“Shkëlqe si diamant”- ka shkruar modelja në përshkrimin e fotove.

Vlen të përmendet se ditë më parë ajo dhe Ronaldo kanë qenë duke i shijuar pushimet verore në një jaht super luksoz. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara