Genc Prelvukaj publikon këngën e re “Hiena”

18:18 | 6 Maj 2021

Reperi i popullarizuar shqiptar, Genc Prelvukaj, ka publikuar këngën e radhës nga albumi i ri “Gentivs II”.

Ky njëherësh është projekti i nëntë, të cilën e ka sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.

“Hiena” mban titullin kënga dhe siç është cilësuar nga vet artisti është më ndryshe ngase jemi mësuar.

“Është publikuar tani. Premierë. Sapo u publikua. Një këngë ndryshe prej meje. E keni në YouTube, ose në link-un në biografi”, ka shkruar Prelvukaj.

Këngën e plotë tashmë e gjeni në kanalin zyrtar të ‘Black Fish Entertainment’ në YouTube.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara