Foto nga arkiva, Rita Ora me motrën dhe vëllaun në Pejë

15:12 | 30 Dhjetor 2020

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po e përmbyll vitin e ri 2020 si fytyra e preferuar shumë brendeve me renome ndërkombëtare.

Dihet që Rita dhe familja e saj janë të lidhur shpirtërisht me Kosovën, edhe gjithmonë ndihen krenar për prejardhjen e tyre, shkruan portali arbresh.info

Këngëtarja dhe gjithë familja e saj, kohë pas kohe ndajnë momente të bukura që kanë kaluar në Kosovë vite më parë.

Njësoj veproi edhe nëna e saj, e cila publikoi një fotografi, në të cilën shihet Rita bashkë me motrën Elenën dhe vëllaun Donin.

Përndryshe gjatë këtij viti që po e lëmë pas, Ora ka arritur të publikojë vetëm një këngë gjatë muajit mars, të titulluar “How to be lonely”.

Rita Ora përndryshe këto ditë ka vizituar Bullgarinë, ku edhe ka kryer xhirimet e klipit të saj më të ri, i cili do të publikohet në janar. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara