Flori, Geti dhe Bruno vijnë me ‘Mori’

20:13 | 15 Dhjetor 2018

Kanë publikuar këngën e re.

Flori Mumajesi, Ghetto Geasy dhe Bruno kanë sjell projektin e ri muzikor për të gjithë fansat e tyre, shkruan lajmi.net.

“Mori” titullohet kënga e tre artistëve e cila është finalizuar edhe me videoklip.

Tekstin e këngës e kanë bërë vetë këngëtarët për muzikën është përkujdesur Flori kurse producimin grupi “Threedots”.

Treshja kanë bashkuar forcat për të parën herë që besohet se kënga do të pëlqehet nga publiku.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara