Fansi bën gjest të “çmendur”, ky është reagimi i Don Xhonit

22:42 | 4 Qershor 2021

Reperi Don Xhon, është ndër emrat më të suksesshëm në tregun muzikor.

Ai së fundi publikoi projektin e ri me titull “Unë foli i fundit“, i cili u pëlqye mjaftë shumë nga publiku dhe tani numëron 4 milionë klikime në YouTube.

Me anë të një postimi në Instagram, Don Xhoni tregoi se çfarë bëri një nga fansat e tij, duke krijuar portretin e tij nga prerja e flokëve,shkruan Gazeta Sinjali.

Kjo nuk është mënyra e vetme se si fansat kanë shprehur dashurinë për Don Xhonin, ngase disa fansa kanë bërë edhe tatuazhe për të.

Pas “Unë foli i fundit”, Don Xhoni pritet të kthehet me tjetër këngë të re.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara