Fansi bë tatuazh emrin e Melindës

10:00 | 8 Shtator 2019

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe tashmë ka fansa të shumtë.

Në rrjetin social, Instagram ajo numëron 888 mijë fansa, ndërsa ndan imazhe dhe video të llojllojshme me ta.

Së fundmi, zeshkania tregon se një fans i saj ka bërë tatuazh emrin e këngëtares dhe për këtë ndihet shumë e lumtur.

E njëjta këtë vit solli projekte të ndryshme dhe mjaft të pëlqyera nga publiku, teksa pushtoi thuajse të gjitha platformat muzikore.

Veç kësaj, kjo e fundit ishte tejet prezente edhe në koncerte e mbrëmje muzikore përreth vendit tonë.

Ndryshe, projekti i fundit që solli për fansat mban titullin “A po don pak” dhe në YouTube ka mbledhur mbi 2.2 milionë klikime.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara