Era Istrefi duket tërheqëse në fotot e reja

18:44 | 20 Janar 2021

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, ende vazhdon të jetë ndër më me trend në estradën shqiptare.

Viteve të fundit, ajo ka arritur që përmes krijimtarisë muzikore të prej majat e suksesit, duke u bërë pjesë e skenës ndërkombëtare, shkruan portali arbresh.info

Sidoqoftë, ani pse tashmë nuk ka prurje të reja muzikore, bukuroshja bionde nuk i lë anash postimet e përditshmërisë.

E veshur me xhinse dhe një xhaketë ngjyrë hiri, Era ka publikuar fotografitë në profilin e saj zyrtar.

Në këto imazhe, Era ka ekspozuar edhe tatuazhet në duar.

Era përndryshe shquhet për stilin e saj unik në të kënduar, teksa ka shijuar suksese të shumta përgjatë viteve. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara