Era Istrefi duket joshëse me pozat në veturë

23:33 | 25 Shtator 2021

Më shumë se 1.5 milion ndjekës e përcjellin Era Istrefin në profilin e saj në Instagram, ku shpërndan imazhe të ndryshme nga karriera dhe jeta personale.

Autorja e shumë hiteve është e njohur për atraktivitetin e saj edhe jashtë muzikës, prandaj fansat i presin me kërshëri fotografitë që i publikon, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, Era postoi disa imazhe në veturë duke marrë vëmendje me pozat e saj të nxehta.

Ajo u shfaq me pantollona të hapur e xhamper po ashtu të hapur tek gjoksi.

Disa orë pas publikimit të fotografive, ato janë pëlqyer nga mijëra mijëra fansa të këngëtares. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara