Emine Cunmulaj me ‘dimija e dallam’

17:48 | 6 Mars 2018

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka befasuar me postimin e fundit.

Ajo është paraqitur me vajzën e saj me veshje tradicionale, përcjell arbresh.info.

Eminja ka veshur ‘dimija dhe dallam’.

Përndryshe, bukuroshja është e martuar me Sam Nazarian me të cilin ka një vajzë dhe po presin lindjen e fëmijës së dytë./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara