Google ADS

Emily tregon hiret trupore në fustan transparent

10:10 | 11 Gusht 2018
Arbresh.info

Ajo është një nga modelet më të njohura dhe më të përfolura në rrjetet sociale.

 

Bëhet fjalë për Emily Ratajkowskin, e cila së fundmi është paraqitur në Itali, ku mori pjesë në mbrëmjen vjetore të Unicef Gala në Porto Cervo.

Këtu ajo është paraqitur e mahnitshme si gjithmonë, e veshur në fustan të zi transparent dhe taka të larta, ku edhe njëherë ka treguar se është një nga modelet me hiret trupore më bombastike./arbresh.info/

Image

Image

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale